• Kľačno 2. deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kľačno 2. deň.

Kľačno 2. deň Dnes sme mali aktívny deň. Ranná rozcvička v telocvični, učenie, chvíľky v oddychovej zóne, návšteva obce Čičmany i večerná zábava. To všetko sme stihli v tento upršaný deň.

• Švp Kľačno 1.deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Švp Kľačno 1.deň.

Absolvovali sme vychádzku po obci, navštívili sme kontaktnú zoo, odvážne deti hladkali alpaku, naháňali sliepky a kohútov. Neskôr sme športovali, hrali futbal, kreslili kriedami na chodník, ale aj fandili našim hokejistom.

• Slávik Slovenska 2023

• Dnes sa v Šali konalo okresné kolo speváckej súťaže a našu školu reprezentovali úžasní speváci.

Miriam Olejová, Anna Pilná a Samuel Gábor, ktorý získal krásne 3. miesto.

Gratulujeme! A tešíme sa z ďalšieho úspechu.

• Deň matiek 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň matiek 2023.

Deň matiek sme oslávili, mamičky i babičky potešili. Žiaci si pripravili krásne básničky a pesničky. Prinášame vám pár záberov a videí. Sme veľmi radi, že ste sa prišli pozrieť na náš program!

• Exkurzia Červený Kameň

• Návšteva skvostu našej národnej histórie nepatrí medzi každodenné zážitky. Žiaci 5., 6. a 7. ročníka navštívili kaštieľ Červený Kameň a rozšírili si svoje vedomosti o nové poznatky z obdobia stredoveku.

• Veľký úspech na krajskom kole v Nových Zámkoch

• Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína v Nových Zámkoch nám prinieslo veľké úspechy.

Žiačky Miška Uhrinová získala 3. miesto a Zuzka Majorošová 2. miesto s návrhom na postup do celonárodného kola.

Máme naozaj šikovné recitátorky, srdečne im blahoželáme!

• Slávik Slovenska 2023 - spevácka súťaž

• Tak toto sú naši speváci, výhercovia školského kola speváckej súťaže Slávik Slovenska 2023.

Žiaci Anna Pilná, Samuel Gábor a Miriam Olejová sa umiestnili na 1. miestach a budú našu školu reprezentovať na okresom kole v máji, ktoré sa bude konať v Šali. Gratulujeme vám !

• ZOO Bratislava

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ZOO Bratislava.

Dnes sme mali ideálne počasie na návštevu ZOO. Žiaci boli nadšení, videli sme nádherné zvieratá a absolvovali sme aj rôzne preliezky.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

Aj my sme zorganizovali jarné upratovanie pri príležitosti Dňa Zeme. Okolie čistili veľkí i malí a vyzbierali kopu odpadkov.

• Deň narcisov 2023

• Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine.

Tak ako každý rok, aj teraz sa naša škola zapája a dňa 20.4. 2023 môžeme prispieť dobrovoľným príspevkom.

• Beseda s políciou

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda s políciou.

Žiaci 1. - 4. ročníka absolvovali besedu s príslušníčkou Krajského policajného zboru v Nitre, oddelenie komunikácie a prevencie na tému: Dopravná výchova. Žiaci sa zoznámili s dopravnými značkami a bezpečnosťou na cestách. Veľmi pekne ďakujeme pani policajtke za poučnú a zaujímavú besedu!

• Oznam 28.3. 2023 - vyplácanie dopravného

• V dňoch 29.3. a 30.3. 2023 v čase od 7,15 do 14,30 hod. a dňa
            31.3. 2023 od 7,30 do 12,00 hod. sa vypláca cestovné žiakov  v riaditeľni školy. Cestovné sa vypláca aj žiakom z Diakoviec z I. stupňa.

• Úspech v okresnom kole - Hviezdoslavov Kubín

• Tak toto sú naši úspešní recitátori!

Zuzka Majorošová, žiačka 5. ročníka, získala 1. miesto v prednese prózy na súťaži Hviezdoslavov Kubín, Miška Uhrinová, žiačka 5. ročníka, 1. miesto v prednese poézie, Igor Baďurík, žiak 4. ročníka, 3. miesto v prednese poézie.

Okresná súťaž sa konala v Šali.

Obe žiačky budú našu školu reprezentovať v krajskom kole v Nových Zámkoch.

Sme hrdí na vás a srdečne vám blahoželáme, žiaci naši šikovní!