• Úspešní speváci

• Naši žiaci, Samuel Gábor 4.r. a Miriam Olejová 7.r., nás obohatili o ďalší skvelý úspech v speváckej súťaži POP ARÉNA v Galante. Samkovi gratulujeme k 1. miestu a Mirke k 2. miestu.

• Deň mlieka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň mlieka.

Medzinárodný deň mlieka sa oslavuje od roku 1957. Aj v škole sme si pripomenuli dôležitosť konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov pre plnohodnotnú ľudskú výživu.

• Kľačno 4. deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kľačno 4. deň.

Prežili sme skvelý deň plný zážitkov. Navštívili sme Bojnický zámok, ZOO, stihli sme si zahrať futbal, zjesť špekačky...Ani sa nám nechce baliť domov.

• Kľačno 2. deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kľačno 2. deň.

Kľačno 2. deň Dnes sme mali aktívny deň. Ranná rozcvička v telocvični, učenie, chvíľky v oddychovej zóne, návšteva obce Čičmany i večerná zábava. To všetko sme stihli v tento upršaný deň.

• Švp Kľačno 1.deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Švp Kľačno 1.deň.

Absolvovali sme vychádzku po obci, navštívili sme kontaktnú zoo, odvážne deti hladkali alpaku, naháňali sliepky a kohútov. Neskôr sme športovali, hrali futbal, kreslili kriedami na chodník, ale aj fandili našim hokejistom.

• Slávik Slovenska 2023

• Dnes sa v Šali konalo okresné kolo speváckej súťaže a našu školu reprezentovali úžasní speváci.

Miriam Olejová, Anna Pilná a Samuel Gábor, ktorý získal krásne 3. miesto.

Gratulujeme! A tešíme sa z ďalšieho úspechu.

• Deň matiek 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň matiek 2023.

Deň matiek sme oslávili, mamičky i babičky potešili. Žiaci si pripravili krásne básničky a pesničky. Prinášame vám pár záberov a videí. Sme veľmi radi, že ste sa prišli pozrieť na náš program!

• Exkurzia Červený Kameň

• Návšteva skvostu našej národnej histórie nepatrí medzi každodenné zážitky. Žiaci 5., 6. a 7. ročníka navštívili kaštieľ Červený Kameň a rozšírili si svoje vedomosti o nové poznatky z obdobia stredoveku.

• Veľký úspech na krajskom kole v Nových Zámkoch

• Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína v Nových Zámkoch nám prinieslo veľké úspechy.

Žiačky Miška Uhrinová získala 3. miesto a Zuzka Majorošová 2. miesto s návrhom na postup do celonárodného kola.

Máme naozaj šikovné recitátorky, srdečne im blahoželáme!