• Oceňovanie žiakov

• Dnes sme ocenili najúspešnejších žiakov, ktorí sa zapojili do rôznych súťaží a olympiád v školskom roku 2022/2023. Zároveň sme vyhodnotili aj výsledky jesenného a jarného zberu papiera. Ocenení žiaci sa potešili krásnym cenám.

• Športový deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Športový deň.

Dnešný deň bol plný zaujímavých súťaží a    športových aktivít. Deti si vychutnali aj cukrovú vatu. Na záver boli ocenení najaktívnejší žiaci. Projekt Športový deň bol financovaný z obce Tešedíkovo. Veľmi pekne ďakujeme za návštevu pani starostke obce a ďakujeme i rodičom za spoluprácu.

• Oznam - vyplácanie cestovného

• V dňoch 26.6. - 29.6. 2023 v čase od 8,00 do 15,00 h. a 30.6. 2023 v čase od 8,00 do 12,00 h. sa vypláca cestovné žiakov v riaditeľni školy. Cestovné sa vypláca aj žiakom z Diakoviec z I. stupňa.

• Zoo Zlín

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zoo Zlín.

Dnes sme na exkurzii v Českej republike. Navštívili sme Zoo v Zlíne. Videli sme exotické a roztomilé zvieratá a plní zážitkov odchádzame domov.

• Obecné dni 2023

• Naši žiaci svojím vystúpením spestrili program na Deň obce. Sme veľmi radi, že všetkým rozdávajú radosť a úsmevy.

• Najúspešnejší žiaci

• Dňa 15.6. 2023 sa v Šali konalo oceňovanie  najúspešnejších žiakov okresu. Naša pani starostka odmenila Mišku Uhrinovú, Zuzku Majorošovú a Dávida Kocsisa, žiakov 5. ročníka.

• Športový deň

• Milí žiaci, pedagogický zbor!

RZ pri ZŠ Vás srdečne pozýva na športový deň, ktorý sa uskutoční dňa 28.6. 2023 na školskom dvore.Okrem súťaží o hodnotné dary pre Vás pripravíme aj občerstvenie, zábavne hry a zaujímavú prednášku prvej pomoci.🚑

Tešíme sa na Vás!

Tento projekt je podporovaný z rozpočtu obce Tešedíkovo a RZ pri ZŠ.

• Zdravá desiata

• Našim žiakom celoročne zabezpečujeme zdravú desiatu. Okrem jabĺk, sušeného ovocia dnes prišiel na rad mladý hrášok.
          • Literárny workshop

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Literárny workshop.

Naše úspešné recitátorky, Miška Uhrinová a Zuzka Majorošová, žiačky 5. ročníka, sa zúčastnili dvojdňového workshopu v Šali pod názvom Hra so slovom. Učili sa pracovať s literárnym textom, zvukmi, emóciami. Nič nejde bez vlastného rozvoja.

• MDD 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD 2023.

Veselý a aktívny Medzinárodný deň detí Celé kino iba pre žiakov I. stupňa v Šali. Rozprávka Super Mario Bros nás rozveselila a ešte sme sa stihli zahrať aj na školskom dvore. Veľkí žiaci oslavovali MDD športom, hrali futbal a florbal. Ďakujeme Rodičovskému združeniu za balíčky plné sladkostí, ktoré už deti dostali 1.6.