• Oznam 28.3. 2023 - vyplácanie dopravného

• V dňoch 29.3. a 30.3. 2023 v čase od 7,15 do 14,30 hod. a dňa
            31.3. 2023 od 7,30 do 12,00 hod. sa vypláca cestovné žiakov  v riaditeľni školy. Cestovné sa vypláca aj žiakom z Diakoviec z I. stupňa.

• Úspech v okresnom kole - Hviezdoslavov Kubín

• Tak toto sú naši úspešní recitátori!

Zuzka Majorošová, žiačka 5. ročníka, získala 1. miesto v prednese prózy na súťaži Hviezdoslavov Kubín, Miška Uhrinová, žiačka 5. ročníka, 1. miesto v prednese poézie, Igor Baďurík, žiak 4. ročníka, 3. miesto v prednese poézie.

Okresná súťaž sa konala v Šali.

Obe žiačky budú našu školu reprezentovať v krajskom kole v Nových Zámkoch.

Sme hrdí na vás a srdečne vám blahoželáme, žiaci naši šikovní!

• Finančná gramotnosť - workshop

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná gramotnosť - workshop.

Naša škola bola úspešná v grantovom programe SPPravmeTo 2022. Za získané finančné prostriedky spoločnosť EFC - Centrum finančného vzdelávania pre našich žiakov II. stupňa pripravila 1- dňový workshop s názvom ‘’Finančná gramotnosť v malíčku'' v rámci Global Money Week. Prebrali sa 4 najdôležitejšie témy z finančnej gramotnosti: zarábanie, sporenie, spotreba, investovanie.

• Kŕdeľ kolibríkov

• Žiaci II. stupňa sa zapojili do výzvy vytvoriť globálny kŕdeľ kolibríkov.

Projekt je organizovaný ZsVS, a.s. pri príležitosti pripomenutia Svetového dňa vody a významu pitnej vody.

• Ďalší úspech

• Máme šikovnú strelkyňu - Stephanie Linka získala 2. miesto na Majstrovstvách kraja v streľbe zo vzduchovej zbrane a postupuje na celoslovenské kolo. Gratulujeme.

• Oznam 16.3. 2023

• Poskytnutie 1 dňa voľna pre žiakov 1. - 8. ročníka na deň 22. marca 2023. Plné znenie oznamu je v priloženom súbore.

V tento deň budú žiaci odhlásení z obedov v školskej jedálni.

• Divadelné predstavenie

• Kultúrny zážitok - ten sme dnes zažili v Nitre v Novom divadle na predstavení Cisárove nové šaty. Prvostupniari boli nadšení.

• Matičný ples

• Aj my sme plesali na Matičnom plese so svojím programom.

Vo výbornej a veselej spoločnosti sa deťom dobre tancovalo aj spievalo.

• Máme skvelý úspech na Biologickej olympiáde!

• Naša žiačka 9. r. Zoé Jóšvaiová nás úspešne reprezentovala na Biologickej olympiáde v kategórii C a získala

1. miesto.

GRATULUJEME!

Zároveň postupuje do krajského kola, kde jej budeme všetci držať palce.

• Divadelné predstavenie v Nitre

• Náš kultúrny zážitok stál za to! Žiaci 5., 6., 7. a 8. ročníka si pozreli v Divadle Andreja Bagara v Nitre divadelné predstavenie Robin Hood. Aj sme sa niečo naučili, aj zabavili.