• Športový deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Športový deň.

Dnešný deň bol plný zaujímavých súťaží a    športových aktivít. Deti si vychutnali aj cukrovú vatu. Na záver boli ocenení najaktívnejší žiaci. Projekt Športový deň bol financovaný z obce Tešedíkovo. Veľmi pekne ďakujeme za návštevu pani starostke obce a ďakujeme i rodičom za spoluprácu.

• Oznam - vyplácanie cestovného

• V dňoch 26.6. - 29.6. 2023 v čase od 8,00 do 15,00 h. a 30.6. 2023 v čase od 8,00 do 12,00 h. sa vypláca cestovné žiakov v riaditeľni školy. Cestovné sa vypláca aj žiakom z Diakoviec z I. stupňa.

• Zoo Zlín

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zoo Zlín.

Dnes sme na exkurzii v Českej republike. Navštívili sme Zoo v Zlíne. Videli sme exotické a roztomilé zvieratá a plní zážitkov odchádzame domov.

• Obecné dni 2023

• Naši žiaci svojím vystúpením spestrili program na Deň obce. Sme veľmi radi, že všetkým rozdávajú radosť a úsmevy.

• Najúspešnejší žiaci

• Dňa 15.6. 2023 sa v Šali konalo oceňovanie  najúspešnejších žiakov okresu. Naša pani starostka odmenila Mišku Uhrinovú, Zuzku Majorošovú a Dávida Kocsisa, žiakov 5. ročníka.

• Športový deň

• Milí žiaci, pedagogický zbor!

RZ pri ZŠ Vás srdečne pozýva na športový deň, ktorý sa uskutoční dňa 28.6. 2023 na školskom dvore.Okrem súťaží o hodnotné dary pre Vás pripravíme aj občerstvenie, zábavne hry a zaujímavú prednášku prvej pomoci.🚑

Tešíme sa na Vás!

Tento projekt je podporovaný z rozpočtu obce Tešedíkovo a RZ pri ZŠ.

• Zdravá desiata

• Našim žiakom celoročne zabezpečujeme zdravú desiatu. Okrem jabĺk, sušeného ovocia dnes prišiel na rad mladý hrášok.
          • Literárny workshop

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Literárny workshop.

Naše úspešné recitátorky, Miška Uhrinová a Zuzka Majorošová, žiačky 5. ročníka, sa zúčastnili dvojdňového workshopu v Šali pod názvom Hra so slovom. Učili sa pracovať s literárnym textom, zvukmi, emóciami. Nič nejde bez vlastného rozvoja.

• MDD 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD 2023.

Veselý a aktívny Medzinárodný deň detí Celé kino iba pre žiakov I. stupňa v Šali. Rozprávka Super Mario Bros nás rozveselila a ešte sme sa stihli zahrať aj na školskom dvore. Veľkí žiaci oslavovali MDD športom, hrali futbal a florbal. Ďakujeme Rodičovskému združeniu za balíčky plné sladkostí, ktoré už deti dostali 1.6.

• Úspešní speváci

• Naši žiaci, Samuel Gábor 4.r. a Miriam Olejová 7.r., nás obohatili o ďalší skvelý úspech v speváckej súťaži POP ARÉNA v Galante. Samkovi gratulujeme k 1. miestu a Mirke k 2. miestu.

• Deň mlieka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň mlieka.

Medzinárodný deň mlieka sa oslavuje od roku 1957. Aj v škole sme si pripomenuli dôležitosť konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov pre plnohodnotnú ľudskú výživu.

• Kľačno 4. deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kľačno 4. deň.

Prežili sme skvelý deň plný zážitkov. Navštívili sme Bojnický zámok, ZOO, stihli sme si zahrať futbal, zjesť špekačky...Ani sa nám nechce baliť domov.